VT Family - шаблон joomla Продвижение

Kategorisiz

 

 

Dünya hızlı bir değişim içinde. Firmalar da varlıklarını devam ettirebilmek için, bulundukları sektörlerde bu değişime ayak uydurmak zorundalar. Hem bu değişime ayak uydurabilmek hem de rekabette öne geçebilmek için farklılaşmak zorundalar. Bu bir süreçtir ve bu süreçte en önemli konu ise insana hizmettir. Bu hizmeti en doğru şekilde yapabilmek adına; ofis ürünleri sektörünün öncüsü bir firma olarak, hem ürünlerimizle, hem teknolojik alt yapımızla hem de kadromuzla değişen ve gelişen bu piyasa koşullarına göre kendimizi hazırladık ve gelişmeye de devam etmekteyiz.

Panasonic ve Triumph-Adler marka fotokopi, faks, yazıcı, tarayıcı ürünlerinin bölgenin tek yetkili satıcı ve teknik servisi olan Panosam Elektronik & Büro Makineleri, yıllardır siyah-beyaz ve renkli kopyalama ve baskı işlemleriyle doküman ürünlerinde ihtiyaca göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Fotokopi, printer gibi kopyalama ve baskı sistemlerinde dünyanın en ileri teknolojisini üreten Panasonic ve Triumph-Adler, ofislerde kullanılan cihazların, birden fazla işlevi yerine getirdiği günümüzde, en son teknolojileri fotokopi makinelerinde ve yazıcılarda uygulayan ve geliştiren lider firmalardan birisi konumundadır.

A4-A3 çok fonksiyonlu (fotokopi, yazıcı, tarayıcı, faks hepsi bir arada) pek çok siyah-beyaz ve renkli cihazı satış hattında bulunduran Panosam Elektronik & Büro Makineleri, satış öncesi ve sonrasında sunduğu kaliteli hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğunu hedeflemekte, uzman kadro, yetkili servis ve bayi yapısıyla da bölgede satış, teknik servis ve bakım-onarım hizmeti vermektedir.

Sektörde satın alma maliyetinin yanı sıra kullanım maliyetinin de çok önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Fotokopi, yazıcı gibi cihazlarda özellikle kullanım maliyetini oluşturan toner, drum, developer, kartuş gibi tüketim malzemelerinin hem kalitesi hem de maliyeti günümüzde çok önem arz etmektedir. Bu anlamda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik özel baskı ve kopyalama çözümleri ile sayfa başı ve fotokopi kiralama konularında da çok büyük tecrübelere sahip olan firmamız, fayda/maliyet olarak en uygun projeleri de hayata geçirmektedir.

Son yıllarda sektörün önemli bir iş yapış biçimi haline gelen ve bölgesin’de de birçok şirketin baskı ve kopyalama işlerinde tercih ettiği fotokopi kiralama, kopya başı anlaşma sisteminde de uzman olan Panosam Elektronik & Büro Makineleri , bu alanda da yüzlerce müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.

KOPYA BAŞI ANLAŞMASI süresince kazanımlarınız neler olacaktır?

Ücretsiz ve sınırsız toner temini.
Ücretsiz yedek parça (Drum, developer vb) değişimi.
Ücretsiz yerinde bakım garantisi.
Sadece sabit bir kopya başı ücret ödenerek ofis giderlerinin daha rahat kontrol altında tutulması.
Cihazın çalışması için gerekli olan sarf malzemelerini önce kullanıp sonra ödeme imkanı.
Daha net ve kontrollü maliyet ile net bütçeleme olanağı.
Cihazın arızalı olan parça değişiminin yetkin teknik personelimiz tarafından ve zaman kaybetmeden yapılması.
Cihaz ile ilgili tüm işlemlerin takibi için gereksiz zaman kaybının ortadan kaldırılması.
İlk çıktı baskı kalitesinin sürekliliğinin sağlanması.
Sonuç olarak bu sistemde; TONER ÜCRETİ, BAKIM ÜCRETİ, ZAMAN KAYBI, SÜRPRİZ MALİYETLER ve STOK MALİYETİ YOK !!!

 

 

1993 yılında kurulan Panosam Elektronik & Büro Makineleri, ofis ürünleri ve doküman yönetimi konularında Bölge'nin önde gelen firmalarından biri olup, sahip olduğu birikim, deneyim ve enerjiyi; sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri takip etmek ve siz değerli müşterilerine kazanç sağlamak amacıyla kullanmaktadır.

Kopya başı ücret uygulaması , fotokopi cihazlarının uzun dönem kullanımı için geliştirilmiş bir çalışma şeklidir.

Kopya başı uygulaması ile;

1. Çekilen bir kopya , sarf malzemelerini (toner, drum, developer) satın alarak cihazlarınıza belli periyotlar ile bakım yaptırmanız dan ve oluşabilecek arızalarda ödeyeceğiniz yedek parça ve işçilik ücretlerinden çok daha ucuza mal olmaktadır.

2. Cihazlarınızın bakım ve onarımı için boşa harcayacağınız zamanın ve iş gücü kaybının önüne geçilmektedir.

Amacınız en kaliteli ve en ucuz maliyet ile dilediğiniz kadar kopya oluşturmak ise çözümü bize bırakın.

KOPYA BAŞI ANLAŞMASI süresince firmanızın kazanımları neler olacaktır?

- Ücretsiz ve sınırsız toner temini.

- Ücretsiz yedek parça (Drum, developer vb) değişimi.

- Ücretsiz yerinde bakım garantisi.

- Mevcut cihazların işletim giderleri ve bakım işlemleriyle ilgilenmeden sadece sabit bir kopya başı ücret ödenerek ofis giderlerinin daha rahat kontrol altında tutulma imkanı.

- Cihazın çalışması için gerekli olan sarf malzemelerinin önce kullanıp sonra ödeme imkanı.

- Daha net ve kontrollü maliyet ile net bütçeleme olanağı.

- Cihazın arızalı olan parça değişiminin yetkin teknik personelimiz tarafından zaman kaybetmeden yapılması.

- Cihaz ile ilgili tüm işlemlerin takibi için gereksiz zaman kaybının ortadan kaldırılması.

- İlk çıktı baskı kalitesinin sürekliliğinin sağlanması.

NELER YAPARIZ ?

 • Garanti kapsamında olan veya bakım anlaşmamız altında olan her makine, yetkili teknik servis elemanlarımızca periyodik olarak bakımdan geçirilir. Muhtemel arızalar ve erken yedek parça yıpranmaları engellenir.
 • Müşterilerimizin makinelerini uzun süreli verimli ve problemsiz olarak kullanması sağlanır. Bunun dışında müşteriden gelen servis talebi o müşteriye en yakın bölgedeki teknik elemana anında aktarılarak arızaya aynı günde müdahale edilmesi amaçlanır. Servis talepleri en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırılır.
 • Hizmet kapsamındaki bölgelerde haftalık program dahilinde; teknik elemanlarımız yedek parça ve sarf malzemesi ile tam donatılmış araçlarla hizmet verirler.
 • Yoğun kullanılan, sık arıza çağrısı veren, revizyon gerektiren makineler teknik servis ekibimiz tarafından atölyeye alınır. Atölye bakımı sırasında makine komple sökülerek temizlik işlemine tabi tutulur ve Değiştirilmesi gereken parçalar müşterimizin onayı alınarak değiştirilir. Tüm bunlar yapılırken müşteri mağduriyetini önlemek için talep doğrultusunda müşteriye geçici makine bırakılabilir.
 • Gerek teknik servis; gerekse de satış personeli müşteriye her zaman en doğru ve en son teknolojiyi sunmak için konusunda uzman kişilerce eğitime tabii tutulurlar.
 • Sayfa başı maliyet anlaşması: Bu sisteme göre müşteriler, ellerindeki TA Triumph-Adler ve Panasonic markalı fotokopi makinelerinin, sarf malzemesi ve yedek parça vb. gereksinimleri için ücret ödemeksizin, sadece belirleyecekleri aylık çekim hacmine göre sabit bir ücret ödeyerek, garantili bakım ve servis hizmeti alıyorlar. Sayfa başı maliyet anlaşmasının işletmelere olan yararlarını şu şekilde özetleyebiliriz.
 • Anlaşma süresince, kopyalarınızı ilk günkü kopya kalitesinde alacaksınız.
 • Anlaşma süresince sabit fiyat garantili kopya başı maliyet sisteminden dolayı tüketim malzemeleri, yedek parça ve teknik servis ücretlerinden hiçbirini ödemeyeceğiniz gibi artışlardan da etkilenmeyeceksiniz.
 • Kuruluşunuz bünyesinde çekilecek her kopyanın maliyetini bilecek ve gereğinde kullanıcıları bu konuda uyarabileceksiniz. Her ay ödediğiniz tek bir fatura ile her türlü tüketim malzemesi, yedek parça ve teknik servis siparişleri ve ödemeleri ile ilgili zaman alıcı işlerden uzaklaşacaksınız.
 • Ortalama aylık doküman giderlerinizi kolaylıkla hesaplayarak yıllık dokümantasyon bütçenizi hesaplayabileceksiniz.
 • Fotokopi makinanızda yapacağınız koyu renkli çekimlerde harcayacağınız daha fazla toner maliyetinden etkilenmeyeceksiniz.
 • Tüm tüketim malzemelerinin ödemelerini, önce ödeme sonra çekim yerine, önce çekim yapıp sonra sadece çektiğiniz kopya sayısı kadar ödeme yapacaksınız. Yapmış olduğunuz çekim sayısı kadar ödeme yapacağınızdan kuruluşunuz kasasından toplu ödemeler yapmayacaksınız.
 • Dijital fotokopi makinalarının kullanımı yoluna gidildiği takdirde, yazıcı çıktılarınızı da kopya başı maliyet sistemine dahil edip çıktı maliyetinde 1'e 5 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz. Çünkü dijital fotokopi makinaları kolaylıkla bilgisayar ve network ortamlarına adapte edilip laser yazıcı, faks ve scanner olarak kullanılabilirler.

1981 yılında kurulan Tekofaks , Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşlarından birisidir. Tekofaks Türkiye yetkili distribütörü olduğu TRİUMPH-ADLER Ve PANASONIC’in uzun yıllardır Türkiye fotokopi makinası pazarının lideridir.Bu doğrultuda PANOSAM Tekofaks Orta Karadeniz bölgesinde Tek Yetkili satış ve teknik servis noktasıdır. PANOSAM Elektronik Bünyesindeki ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Dijital Renkli Baskı ve Sonlandırma Makinaları, Lazer Yazıcılar, Geniş Format Yazıcılar ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.

PANOSAM Elektronik müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda Sayfabaşı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Kurumsal Baskı Destek Merkezi, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme çözümleri sunarak değer katmaktadır.

 

Kalite Politikamız

Şirket felsefemizin temelini, tüm müşterilerimizin ve satış kanalımızın koşulsuz %100 memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu amaç ile daima ihtiyacımız doğrultusunda çözümler aramakta ve ilgili iyileştirmeleri yürürlüğe koymaktayız. Amacımız gelişen müşteri ihtiyaçlarına odaklanıp, en çok eksikliği hissedilen hizmet ve donanımları gelebilecek talepler doğrultusunda önceden sunabilmektir.

Ürün alanımızda kalitede lider olmak için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak kalite seviyesini oturtmak ve bu amaç çerçevesinde kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirme ve eğitimler ile geliştirmek firmamızın politikasıdır.

PANOSAM Elektronik sahip olduğu deneyim ve enerjiyi,sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen üreticileri ile çalışan PANOSAM Elektroniğinin işbirliklerinden bazıları;

 

Vizyonumuz

Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, , çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak.

 

Misyonumuz

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.