VT Family - шаблон joomla Продвижение

 

 

Dünya hızlı bir değişim içinde. Firmalar da varlıklarını devam ettirebilmek için, bulundukları sektörlerde bu değişime ayak uydurmak zorundalar. Hem bu değişime ayak uydurabilmek hem de rekabette öne geçebilmek için farklılaşmak zorundalar. Bu bir süreçtir ve bu süreçte en önemli konu ise insana hizmettir. Bu hizmeti en doğru şekilde yapabilmek adına; ofis ürünleri sektörünün öncüsü bir firma olarak, hem ürünlerimizle, hem teknolojik alt yapımızla hem de kadromuzla değişen ve gelişen bu piyasa koşullarına göre kendimizi hazırladık ve gelişmeye de devam etmekteyiz.

Panasonic ve Triumph-Adler marka fotokopi, faks, yazıcı, tarayıcı ürünlerinin bölgenin tek yetkili satıcı ve teknik servisi olan Panosam Elektronik & Büro Makineleri, yıllardır siyah-beyaz ve renkli kopyalama ve baskı işlemleriyle doküman ürünlerinde ihtiyaca göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Fotokopi, printer gibi kopyalama ve baskı sistemlerinde dünyanın en ileri teknolojisini üreten Panasonic ve Triumph-Adler, ofislerde kullanılan cihazların, birden fazla işlevi yerine getirdiği günümüzde, en son teknolojileri fotokopi makinelerinde ve yazıcılarda uygulayan ve geliştiren lider firmalardan birisi konumundadır.

A4-A3 çok fonksiyonlu (fotokopi, yazıcı, tarayıcı, faks hepsi bir arada) pek çok siyah-beyaz ve renkli cihazı satış hattında bulunduran Panosam Elektronik & Büro Makineleri, satış öncesi ve sonrasında sunduğu kaliteli hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğunu hedeflemekte, uzman kadro, yetkili servis ve bayi yapısıyla da bölgede satış, teknik servis ve bakım-onarım hizmeti vermektedir.

Sektörde satın alma maliyetinin yanı sıra kullanım maliyetinin de çok önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Fotokopi, yazıcı gibi cihazlarda özellikle kullanım maliyetini oluşturan toner, drum, developer, kartuş gibi tüketim malzemelerinin hem kalitesi hem de maliyeti günümüzde çok önem arz etmektedir. Bu anlamda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik özel baskı ve kopyalama çözümleri ile sayfa başı ve fotokopi kiralama konularında da çok büyük tecrübelere sahip olan firmamız, fayda/maliyet olarak en uygun projeleri de hayata geçirmektedir.

Son yıllarda sektörün önemli bir iş yapış biçimi haline gelen ve bölgesin’de de birçok şirketin baskı ve kopyalama işlerinde tercih ettiği fotokopi kiralama, kopya başı anlaşma sisteminde de uzman olan Panosam Elektronik & Büro Makineleri , bu alanda da yüzlerce müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.

KOPYA BAŞI ANLAŞMASI süresince kazanımlarınız neler olacaktır?

Ücretsiz ve sınırsız toner temini.
Ücretsiz yedek parça (Drum, developer vb) değişimi.
Ücretsiz yerinde bakım garantisi.
Sadece sabit bir kopya başı ücret ödenerek ofis giderlerinin daha rahat kontrol altında tutulması.
Cihazın çalışması için gerekli olan sarf malzemelerini önce kullanıp sonra ödeme imkanı.
Daha net ve kontrollü maliyet ile net bütçeleme olanağı.
Cihazın arızalı olan parça değişiminin yetkin teknik personelimiz tarafından ve zaman kaybetmeden yapılması.
Cihaz ile ilgili tüm işlemlerin takibi için gereksiz zaman kaybının ortadan kaldırılması.
İlk çıktı baskı kalitesinin sürekliliğinin sağlanması.
Sonuç olarak bu sistemde; TONER ÜCRETİ, BAKIM ÜCRETİ, ZAMAN KAYBI, SÜRPRİZ MALİYETLER ve STOK MALİYETİ YOK !!!