VT Family - шаблон joomla Продвижение

Panosam

İçinde çeşitli renk mürekkebi bulunan kartuşları ile renkli basıma imkan sağlayan, A4 ve A3 baskısı yapabilen, satır satır yazan mürekkep püskürtmeli yazıcılar, mürekkebi kağıda püskürtme mantığı ile çalıştıklarından dolayı bu ismi alırlar. Ink jet diye de adlandırılırlar. Bazı modelleri kartuş dolumuna izin vermekle beraber, bazılarında kartuş doldurulamamakta, yenisi ile değiştirilmektedir.

Mürekkep püskürtmeli yazıcıların, anakartları, kafaları, kağıt alma üniteleri, kartuşları, mürekkep tankları, portları ve mekanik aksamı üzerinde oluşan tüm mekanik ve elektromekanik arızalar ile tüm elektronik arızalar; öncelikle onarım ve bakım ile veya parça onarımı ile giderilmeye çalışılır. Onarım ile giderilemiyorsa, parça değişimi ile yazıcılar verimli çalışır hale getirilir.

Değişmesi gereken parçalar müşteri onayı ile değiştirilir. Onarımı yapılan cihaz, tüm üniteleri çeşitli kimyasallarla temizlenerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturulur. Onarım yapılıp olması gereken test süresini geçirdikten sonra teslim edilir.